Titles you rated
SpartacusRated ★ 4.5- MacGyverRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0