Movies
Ratings
183
The BrosRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5