Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0