Series
Ratings
79
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Addicted HeroinRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0