Movies
Ratings
285
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5