Titles you rated
JoJo's Bizarre Adventure OVARated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
- Space BrothersRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5- BakumanRated ★ 3.5
- GintamaRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 3.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0