Movies
Ratings
254
ConstantineRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5