Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
EdenRated ★ 2.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0- From the New WorldRated ★ 5.0
- 절원의 템페스트Rated ★ 5.0
Eden of the EastRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0