Series
Ratings
38- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0