Series
Ratings
77
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 3.0