Series
Ratings
32
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Heroes RebornRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0