Series
Ratings
98- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Fighting SpiritRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5