Series
Ratings
74
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0