Series
Ratings
33
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0