Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0