Series
Ratings
24
Buzzer BeatRated ★ 3.0
My Husband Won't FitRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0