Series
Ratings
559
TriggerRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 2.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0
High CookieRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0