Movies
Ratings
153
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 1.0
PapermanRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 1.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
300Rated ★ 0.5
Ender's GameRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 0.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ElfRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 0.5
Children of HeavenRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 1.0