Series
Ratings
201
Attack on TitanRated ★ 4.0
Helluva Boss Season 2Rated ★ 5.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0