Movies
Ratings
91
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Shadowless SwordRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
YamatoRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
Leap YearRated ★ 4.5
Dauntless: The Battle of MidwayRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Christmas in SummerRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5