Series
Ratings
51
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Show Me The Money Season 6Rated ★ 4.5
Show Me The Money 777Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- 슈퍼스타KRated ★ 5.0
- 슈퍼스타KRated ★ 5.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 고등래퍼 2Rated ★ 5.0
- Family's HonorRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0