Series
Ratings
14
The SopranosRated ★ 5.0
The StudioRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
ExceptionRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
1899Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Midnight MassRated ★ 3.0