Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5