Titles you rated
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Nice to Not Meet YouRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 3.0- No Next LifeRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
The Confidence Man KRRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
My Troublesome StarRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 2.0
One the WomanRated ★ 4.5
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0