Movies
Ratings
34
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
PoliboyRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0