Movies
Ratings
647
SinnersRated ★ 4.0
Koshien: Japan's Field of DreamsRated ★ 4.5
Return of the King: The Fall and Rise of Elvis PresleyRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
AlphaGoRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5