Titles you rated
One Piece Season 2Rated ★ 3.5- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 5.0
- 더 코리안 셰프Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Pantheon Season 2Rated ★ 5.0
Pantheon Season 1Rated ★ 5.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 4.0