Movies
Ratings
163
Sing StreetRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0