Movies
Ratings
19
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
The MermaidRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 4.0
Coming to AmericaRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5