Movies
Ratings
622
Project Hail MaryRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MisbehaviourRated ★ 3.5