Movies
Ratings
334
The NunRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Please Stand ByRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5