Titles you rated
BootsRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0