Movies
Ratings
1345
ApocalyptoRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5- In the SummerRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Summer´s TailRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0