Series
Ratings
162
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Queen WooRated ★ 1.0- The FrogRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Gaus ElectronicsRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.5
Captivating the KingRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5