Series
Ratings
28
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0