Series
Ratings
16
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0