Movies
Ratings
517
PauletteRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
HuskRated ★ 2.5
SpiralRated ★ 1.5
The PossessionRated ★ 3.0
QuarantineRated ★ 3.0
A Serbian FilmRated ★ 3.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
Ghost TrainRated ★ 2.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 3.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 4.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.5
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 3.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 3.0
Hostel: Part IIIRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
My Bloody ValentineRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5