Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5