Series
Ratings
133
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0