Series
Ratings
68
Incomplete LifeRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0