Titles you rated
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Dear SisterRated ★ 5.0- KoiRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0- H2 너와 있던 날들Rated ★ 3.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.5- TransparentRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 4.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0