Series
Ratings
122
TrespassersRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 3.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 4.0
Fubar Season 1Rated ★ 3.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.5