Series
Ratings
123
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Teen WolfRated ★ 4.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5