Movies
Ratings
385
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.5
One DayRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Moving OnRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 0.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0