Series
Ratings
24
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0