Series
Ratings
29
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Cunk on EarthRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Devil Next DoorRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 1.5