Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 2.5
WeedsRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 2.5
WeedsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
Z NationRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 4.0
The StrainRated ★ 2.0