Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Fugitive BoysRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Born to be a FlowerRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0