Titles you rated
I Am SoloRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 2.0
IN-SEOUL Season 1Rated ★ 2.5- No Bad DaysRated ★ 4.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 2.5- YellowRated ★ 2.0
SeventeenRated ★ 2.5
XXRated ★ 3.5
Best Mistake Season 1Rated ★ 1.5
Falling in LoveRated ★ 3.0
Office Watch: The Gossip RoomRated ★ 3.0
Office Watch Season 2Rated ★ 3.5