Series
Ratings
18
Final Space Season 1Rated ★ 3.0
Over the Garden WallRated ★ 4.5- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 3.0
- Johnny BravoRated ★ 3.0
- 상상 속 친구들의 모험Rated ★ 3.5
Dexter's LaboratoryRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 3.0
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 3.5
Regular ShowRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
LegionRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0- Samurai JackRated ★ 4.0
Samurai JackRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0